23 Şubat 2013 Cumartesi

DIY: Hello Kitty


Şimdi acaip eğlenceli ve acaip güzel bir diy projesiyle tanışacağız. Yapması çok kolay, fazla bir alet edevata gerek yok, hem de bittikten sonra ayyyy ne güzel oldu diycez hep beraber :))

Now it's time to make an adorable and funny diy project. It's easy to make and not required detailed stuffs, even after finishng we all be saying ''awwww, so cute :))Tek yapmamız gereken ince ten rengi bir çorap almak elimize ve sevimli kedimizi nereye koyacağımıza karar vermek. Siyah ince uçlu marker kalemle hatta ve hatta bence ince uçlu eyeliner ile bile çizebilirsiniz kedimizi. Ben kediyi tam çizmem diyenler için şablon buyrunuz burada. Unutmadan çizerken çorabın içine kalın birşey koyun ki arka tarafına geçmesin kalem izi.

All you need is to have a skin colour tights and decide where you want to place lovely kitten. You can use thin pin marker or i assume that you can use thin eyeliner to draw lovely kitten. If you say i can not draw kitten perfectly you can use this template. By the way do not forget to place a thick paper between two pieces of tight.Basak Beyazkaya Web Developer

2 yorum:

  1. Yanıtlar
    1. :) ne kadar da basit di mi ama..ben yaptım bir tane ama havaların ısınmasını bekliyorum :)

      Sil

your comments can make my day magical..♡ u all