May Be Fashıon May Be Not

23 Şubat 2013 Cumartesi

, , ,

DIY: Hello Kitty

Şimdi acaip eğlenceli ve acaip güzel bir diy projesiyle tanışacağız. Yapması çok kolay, fazla bir alet edevata gerek yok, hem de bittikten sonra ayyyy ne güzel oldu diycez hep beraber :))

Now it's time to make an adorable and funny diy project. It's easy to make and not required detailed stuffs, even after finishng we all be saying ''awwww, so cute :))Tek yapmamız gereken ince ten rengi bir çorap almak elimize ve sevimli kedimizi nereye koyacağımıza karar vermek. Siyah ince uçlu marker kalemle hatta ve hatta bence ince uçlu eyeliner ile bile çizebilirsiniz kedimizi. Ben kediyi tam çizmem diyenler için şablon buyrunuz burada. Unutmadan çizerken çorabın içine kalın birşey koyun ki arka tarafına geçmesin kalem izi.

All you need is to have a skin colour tights and decide where you want to place lovely kitten. You can use thin pin marker or i assume that you can use thin eyeliner to draw lovely kitten. If you say i can not draw kitten perfectly you can use this template. By the way do not forget to place a thick paper between two pieces of tight.2 yorum:

  1. Yanıtlar
    1. :) ne kadar da basit di mi ama..ben yaptım bir tane ama havaların ısınmasını bekliyorum :)

      Sil

your comments can make my day magical..♡ u all

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Instagram

Best Blog

Türkiye'nin En Popüler Blogları

Chictopia

Follow this blog with bloglovin

Follow on Bloglovin

Bumerang

Trokesland. Powered by Blogger.

Google+ Followers

Follow by Email

Followers

Archives

Badge