8 Şubat 2013 Cuma

İndirim treni kaçmadan


Sanırım Şubat delilik indiriminin son zamanlarındayız..Artık aradığınız birçok şeyi ya da o birçok şeyin bedenlerini bulamayabilirsiniz ama yine de hafta sonunuzu en sevdiğiniz mağazalarda şansınızı deneyerek geçirmek isteyebilirsiniz. Hem zaten İstanbul'da hafta sonu yağmur beklendiğinden alışveriş merkezleri akıllıca bir seçim olacaktır, tabi kalabalığı saymazsak :))

Ben geçen hafta Dubai'den döndükten sonra İstinye Park ve Cevahir'i talan ettim ve istediğim, aradığım, beklediğim birçok şeyi alabildim, şanslı kesimdenim yani..En çok sevdiklerim de Zara'dan aldığım bebeklerim oldu :)


I think those are the last days of February discount madness. You may not find many of things or sizes that you are looking for but you may want to evaluate your chance at your favorite stores. Anyway it's going to rain in İstanbul this weekend so it can be wisely to be at one of them, but do not forget crowd :))

I went to İstinye Park and Cevahir after my Dubai visit and can get chance to find all pieces that i'm looking for, i'm one of the lucky ones... The most loved ones are my new Zara babies :)


Basak Beyazkaya Web Developer

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

your comments can make my day magical..♡ u all