20 Şubat 2013 Çarşamba

Instantgram


Bugün uzun zamandır beklediğim ve artık aktif konuma geçmesinden acaip mutlu olduğum bir oluşumdan bahsetmek istiyorum. Instantgram..Yanlış yazmışsın demeyin, dinleyin :))) Instantgram adından da anlaşılabileceği gibi instagram odaklı bir site. Size vaad ettiği de instagramdaki resimlerinizi magnet ya da fotoğrafcıklar formatında sahip olmanız ..Üstelik kargo ücreti de ödemeden..


Today i would like to mention about constitution that i'm expecting to become so long. Instantgram...Do not say you write it wrong, just listen first :))) Instantgram is a site based on instagram as you can understand. Just promise you to have your instagram photos as magnet or squares format. Also no cargo payment..


Magnetler yukarıda da gördüğünüz gibi instagram resimlerinizden oluşan 5*5 cm ebatlarında instantgramlar, 5*5 ne mi? instagramda gördüğünüz fotoğraf boyutları.

As you see above magnets are instantgrams that size of 5*5 cm, what is exactly size of them? Just size of your photos that you see at instagram.


Squaresler ise 24'lü ya da 48'li sayılarda yüksek kalite kağıt üzerine basılmış bir nevi polaroid resimler. 24'lük olanları 10.16*10.16 cm, 48'lik olanları ise 6.35*6.35 cm ebatlarında.

Squares are like polaroid pics that number of 24 or 48. Size of 24's are 10.16*10.16 cm, for 48' 6.35*6.35


Ben ilk siparişimi buzdolabının rengi artık magnetlerden görünmeyen birisi olarak tabi ki magnetten yana yaptım, heyecanla gelmesini bekliyorum. Bu arada ufak bir süprizim olacak magnetlerim ulaştığında :)) Beni izlemeye devam edin derim, izlemiyorsanız da bence bir dikkate alın :))

My first order is of course magnets cause i'm a magnet maniac, my fridges's colour not seen because of too many magnets. By the way when my magnets arrived there will a tiny little surpires for one of you :)) So keep following be, if not i advive you to follow :))Fiyat ve diğer bilgileri için burayı tıklayabilirsiniz...

For all other information you can click here.
Basak Beyazkaya Web Developer

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

your comments can make my day magical..♡ u all