5 Mart 2013 Salı

Hail to the King
Müzik moda kadar sevdiğimdir, hatta bazen daha da sevdiğimdir. Genel olarak herşeyi dinleyen insanlar grubundan olsam da benim gözümde müzikal anlamda İngiltere'nin yeri hep bir başkadır. En sevdiğim müzik grupları genelde The ile başlayıp ''s'' ile bitenlerdir ki onlar da genelde İngiltere menşeilidir.


I love music as much as i love fashion and sometimes even if my favorite. In general, i'm one of the people who likes to listen every kind of music but for musical appearence England is different for me.My favorite music groups are the ones that usually starting with'' s'' and end with the and they generally are from England.

Bu İngiliz müzikalitesi sevgimin arasında birisi vardır ki nasıl anlatsam ona duyduğum hayranlığı bilemiyorum. O benim için Channel moda tarafında neyse o'dur, tek aşktır, saf aşktır, kaçırılan konserleri için oturup ağlanandır, en ufak tınısı bile içimi acıtmaya yetendir..O aşk benim için Morrissey'dir.

Besides this love for the British musicality one is always different for me. He is like a Channelfor me, one love, pure love, the one makes me sad for missed concerts to sit down for missed., The name of the love for me is Morrissey.Basak Beyazkaya Web Developer

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

your comments can make my day magical..♡ u all