24 Mart 2013 Pazar

Instagram'da bu hafta


Yine çok aktif olmadığım bir instagram haftasını daha geride bıraktık. Instagramda çok aktif olmamam gün içinde çok fazla çalıştığım anlamına geliyor benim için :)

Again, not being  very active week left behind at Instagram. I i'm not active at Instagram that means i do work hardly during the week  :)


Ofiste yemek yiyecek yer bulmak bizim için oldukça zor ama cuma günleri mutlaka kendimizi şımartmayı tercih ediyoruz. Geçen hafta da Çöpçü'ye uğradık öğlen yemeğinde ve acaip karnımızı doyurduk

It is so hard for us to find a place for luch at work but we do spoil ourselves every Friday. Last Friday we decided to spot at Çöpçü and had wonderful lunch.

Tek başıma yaşadığım için Hafta sonu kahvaltıları benim için ayrı önem taşır. Ama ne olursa olsun çayım mutlaka yanımdadır.

I do live alone but weekend breakfasts are like rituel for me. Even every thing i do always have black tea as my company.Pek çirkin bir kedim var. Kardeşimde Duabi'den gelince hemen hasret giderdi.

I have an ugly cat :) When my sister arrived from Dubai she long to resolve.

Yüzüklerimi tabi ki çok seviyorum.

I do absolutley love my rings.


Go launcher ile telefon ekranımı düzenledim. Tabi ki instagram ilk uygulama. ayrıca saate de dikkat edin derim :)
I have organized my phone screen via Go Launcher. Of couse instagram is my priority. and i advice you to look at the time :)

Bir önceki postumda bahsettiğim renkli şorttan ön kareler.

Sneak peek from diy ombre shorts that i have mentioned earlier post.
Basak Beyazkaya Web Developer

4 yorum:

 1. mrb cnm o şort ne güzel oldu ya : )
  yazda geliyor bende yakın zamanda şort modasından bahsetcem blogumda bu sene kısa şortlar cok moda cnm

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. saol tatlim..ust kismina da mavi gelecek daha :)ayni sekilde bende hazirliyorum bir tane sort postu :) yazin en rahat giyilen parcasi bence ♥

   Sil
 2. Kedi çooooook tatlıııııı maşallah ayrıca o yüzük çok sevilir çok güzel ;)

  YanıtlaSil

your comments can make my day magical..♡ u all