30 Nisan 2013 Salı

Which One?


It has been popped in my mind that whether its's dark dair Carrie or blondie Carrie while i am watching Sex and The City:Movie for the thousand times...Which one you say??
Basak Beyazkaya Web Developer

Essence Colour & Go Oje


Essence'in ojelerini pek sevenlerden grubundayım ben de. Yavaş yavaş kolleksiyonuma bütün renkleri eklemeye çalışıyorum. Bugün ki ojem de gri-mor arasında rengi olan, içinde hafif parlaklıkları olan numaralı Stuck on You.

Basak Beyazkaya Web Developer

Blog Your Dream


Artık hepiniz bu clutch'ı çok iyi tanıyorsunuz, artık yenisini almanın da vakti geldi sanırım :)) Bugün kendimi çok enerjik hissettim sabah kalkınca, belki bunda yarının tatil olduğunu bilmenin mutluluğu da vardı kim bilir :) Akşamdan siyah ağırlıklı bir kombin hazırlamış olsam da kendime sabah kalktığımda yine her zaman yaptığım gibi hazırladıklarımı giymedim ve bu aralar üzerimden pek çıkartmadığım pembe jean'imi giydim..Bankada çalışıp bu kadar rahat giyinebiliyor olmanın mutluğunu yaşadım bir kez daha :))

Now you all know very well that clutch'ı, I guess now it's time for a new one :)) Today I felt very energetic when i woke up in the morning, maybe, who knows this because of knowing that tomorrow is holiday :) Even though I'd prepared all black outfit yesterday at night but like I always do when I wake up in the morning I did not wear prepared ones and wore this pink jeans that i'm wearing more often nowadays...And felt the pleasure again of working at a Bank and being so freedom what to wear :))
Bir-iki tane de ofis/masa manzarası verdik mi tamamdır :))
Basak Beyazkaya Web Developer

Chanel Happy Meal


And at the end of my Chanel addiction :)))

What a great statement from Lagerfeld;

''Fashion is The healthiest motivation for Losing Weight''And also there is one for Prada :))

Basak Beyazkaya Web Developer

Chanel Fact.

Basak Beyazkaya Web Developer

29 Nisan 2013 Pazartesi

Good Night From Minik and Me
Basak Beyazkaya Web Developer

Your Stomach Shouldn't Be A Waste BasketBasak Beyazkaya Web Developer

Style Investigation: Whitney Port


Whitney Port'u çocukluğundan beri tanırım desem yalan olmaz hani :) Laguna Beach'in devamı niteliğindeki The Hills reality serisinde Lauren Conrad'ın yakın arkadaşı olarak gördük, sonra olaylar alevlendir felan :)) Genel olarak tarzı hoşuma giden genç dönem ikonlardan birisi.


Basak Beyazkaya Web Developer

Yine Servisteyim


Sendromlu bir Pazartesi gününü daha geride bırakmak üzereyiz,malunuz ben yine servisteyim ve müzik dinliyorum..Olası bir trafik çilesine karşıda şarjım full :))) Bugün outfit olarak kendimle hiç barışık olmadığımı itiraf etmem lazım..Resmen sabah elime.ne geçtiyse giymişim :)) Sizinde kendinizi böyle hissettiğiniz zamanlar oluyor mu ?

Basak Beyazkaya Web Developer

28 Nisan 2013 Pazar

Payet Etekler


Payet hayatımızda artık önemli bir yer almaya başladı. Eskiden düğünlerde derneklerde, özel günlerde giyilirdi, normalde giyenlere de ne kadar süslenmişsin sen denirdi ama artık her yerdeler. Ayakkabılarda, kolyelerde, terliklerde, bikinilerde, kazaklarda aklınıza gelebilecek her yerde. İnsanlar duyunca ya da görünce biraz şaşırırlar ama itiraf ediyorum ben de bir pul payet hastasıyım. Ayakkabılarımda özellikle bulunmalarına gayret ediyorum, olmayanları da minik diy projeleri ile pulluyorum :)

Yazın gelmesinin alametifarikalarından birisi de benim için payet eteklerin gün yüzüne çıkması. Kışın opak çoraplarla birlikte giymekten zevk alsam da yanık ten ve blazer ceketlerle harika durduklarını düşünüyorum. Gerçi artık hepiniz biliyorsunuz ama bu kadar iddalı bir parça giydiğimizde geri kalan her şeyin sade olmasına özen gösterelim ki şık olabilelim :)


Basak Beyazkaya Web Developer