13 Ocak 2014 Pazartesi

Blog Deposu Yarışması
Herkese merhaba, genel olarak İngilizce tabanlı gitmeye çalışıyorum post'larımda, bunun nedeni açıkçası pratik yapma fırsatı yakalamak :) Ama bugün daha çok bizi ilgilendirdiğini düşündüğüm bir haber paylaşacağım için Türkçe yazmaya karar verdim.

Blog Deposu'nun yarışması ile ilgili kendilerinin ağzından duyalım bir derim :)))

''Blog Deposu "Blog Yarışması 2014" ile karşınızdayız. Bu ödüllü blog yarışmasında ödül olarak 1.400 den fazla blog yazarının paylaşımda bulunduğu Blog Yayınları ana sayfasında tam 1 yıl boyunca sitelerine doğrudan link verilecektir. Yarışmada dereceye giren ilk 6 blog bu ödülü kazanacaktır. Ayrıca yarışmaya katılan tüm blogları yan taraftaki "Bloglardan Son Yayınlar" alanına ekliyoruz..
Yarışma oylaması adaylar belli olduktan sonra siteye eklenecek oylama scripti ile yapılacak ve her ip adresinden 1 defa oy kullanabilme şansı olacaktır.
Yarışmaya katılmak isteyen arkadaşlar: "Blog Deposu Blog Yarışması 2014 Başlıyor" konu başlığı altında blog sayfalarında paylaşımda bulunmaları ve sonrasında paylaşım linkini alttaki yorum alanından bildirmeleri yeterli olacaktır sevgiler...


Herkese bol şans...''

Hadi o zaman şansımızı deneyelim....Blogumu takip etmeyi seviyorsanız eğer sizi de oy vermeniz için beklerim :)
Basak Beyazkaya Web Developer

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

your comments can make my day magical..♡ u all