17 Şubat 2014 Pazartesi

Natural World Eco


Merhaba, umarım güzel bir haftaya başlamışsınızdır ve çabucak hafta sonu gelir :) Bugün sizlere çok hoşuma giden bir ayakkabı markasından birazcık olsun bahsetmek istiyorum. 


Doğadan ilham alan tasarımları ve renkleriyle dünyanın bir çok ülkesinde satılan Natural World Eco’nun en büyük özelliği ayakkabıların tamamen ekolojik olmaları. “ Made in Green” sertifikasının yanı sıra GOTS sertifikasına (Global Organic Textile Certificate)  sahip olan bu rahat ve her stile uygun ayakkabılar, %100 koton bazlı, doğal kauçuk tabanlı ve tamamen bitkisel boyalarla renklendiriliyor. Farklı modelleri ve sezonun moda renkleriyle Natural World Eco giyenlere stil katmakla kalmıyor,  aynı zamanda ayaklarının rahat nefes almasını da sağlıyor.


Doğal kauçuk tabanlar, ayakkabıları daha rahat, daha esnek ve darbelere karşı daha dayanıklı kılıyor. Ayakkabılar herhangi bir zararlı madde içermeyen doğal, bitkisel boyalarla boyanıyor. Ayakkabıların üretiminde doğaya zararlı herhangi bir süreçten geçilmiyor. 100 yıl önce İspanya’nın kuzey bölgelerinde kullanılan ve günümüzde hemen hemen tükenmekte olan, doğal kauçuğun eritilerek işlendiği  “vulcanization”  tekniğiyle, piyasadan toplanan eski makinalarla üretim yapılıyor. Tüm bu özelliklerle Made in Green sertifikasına sahip olan Natural World Eco ayakkabılar tamamen çevre dostu !

BrandWardrobe bünyesinde Türkiye’ye gelen Natural World Eco ayakkabılar doğa dostu olmanın yanı sıra son derece şık,  şehirli modasına uygun ve stilden ödün vermeden rahatlık sağlayan modellere sahip. Tasarım ve kaliteye önem veren Natural World Eco’nun 2014 ilkbahar yaz koleksiyonunda elektrik renkler, pastel tonlar ve çiçek desenleri dikkat çekiyor. Koleksiyonun kadın, erkek ve çocuk serileri bulunuyor.
Fiyatları yetişkin modellerinde 99 ile 135 TL arasında, çocuk modellerinde ise 89 ile 109 TL arasında değişiyor. Natural World Eco ayakkabılarını Türkiye’de Kanyon Prime Store mağazası, Boyner, YKM, &Style, Stone Rock, Shoes Center mağazalarında bulabilirsiniz.türkiye genelindeki satış mağazalarına www.brandwardrobe.com sitesinden ulaşabilirsiniz.


Basak Beyazkaya Web Developer

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

your comments can make my day magical..♡ u all