5 Ağustos 2014 Salı

Vans ile Star Wars İşbirliği 
 

Her sezon gerçekleştirdiği işbirlikleriyle dikkat çeken Vans, bu sefer rotasını bilim-kurgu Star Wars film serisine çeviriyor. Kurgusal bir galakside yaşanan olayları anlatan untulmaz film serisindeki ünlü karakterlerin yansıtıldığı Vans x Star Wars koleksiyonu, dünya çapında ses getirmeye hazırlanıyor. İyiler ve kötülerin savaşlarına tanıklık eden ünlü bilim-kurgu filminin akılda kalan efsanelerinden Darth Vader, Jedi Ustaları ve Stormtrooper baskıları markanın hem ayakkabı hem de giyim tasarımlarına enerji veriyor.

Star Wars tutkunlarının heyecanla beklediği koleksiyon, fantastik bir dünyanın kapılarını açaraken Türkiye’de Vans mağazalarında Eylül ayında itibaren görücüye çıkıyor.

Vans® Hakkında
Bir VF Corporation (NYSE: VFC) markası olan Vans®, orijinal aksiyon spor ayakkabıları ve malzemesi markasıdır. Vans koleksiyonları, şubeler, distribütörler ve temsilcilerden oluşan bir ağ ile 170’ten fazla ülkede küresel çapta satılan authentic ayakkabı, giysi ve aksesuarlar, Snowboard botlarından oluşur. VF Outdoor şirketi Amerika Birleşik Devletleri’nde 300'ün üzerinde Vans markasına ait mağazaya sahiptir ve mağazaların işletmesini yapıyordur. Vans markası, tüm dünyada bisiklet ve kayak üstündeki atletlerin desteğiyle ve Vans Triple Crown of Surfing®, the Vans Downtown Showdown, the Vans Pool Party, the Vans Warped Tour® ve sörfçülüğün en prestijli yarışması, the Vans US Open of Surfing gibi gelişen etkinlikler aracılığıyla aksiyon sporu yaşam tarzını, ve gençlik kültürünü tanıtıyor. Vans markası hakkkında ayrıntılı bilgiye, www.vans.com, Twitter @vans_66 and www.facebook.com/vans üzerinden ulaşabilirsiniz.
 


***Ajans bültenidir.
Basak Beyazkaya Web Developer

2 yorum:

  1. I nominated you for the Liebster Award 2014! Infos are on my blog xx

    www.mariascupoftea.blogspot.com

    YanıtlaSil

your comments can make my day magical..♡ u all